Kartes

Depozītkarte

Piedāvājam Jūsu uzmanībai Beach Tennis Club depozīta kartes, kas nodrošina vairākas priekšrocības tās īpašniekiem.  Depozītkaršu īpašniekiem ir iespēja pirmajiem uzzināt par jaunumiem, turnīriem, plānotajiem notikumiem un akcijām, kā arī tiek piedāvātas priekšrocības rezervēšanai:  kortiem,  sauļošanās krēsliem  un sporta inventāram.
Lai iegūtu karti, Jums nepieciešams aizpildīt anketu norādot tajā vārdu, uzvārdu, e-pastu, telefona numuru un iemaksāt kartes kontā pirmo minimālo depozītu (piecdesmit eiro) 50.00EUR. Karte tiek izsniegta  uzreiz pēc anketas aizpildīšanas un depozīta iemaksāšanas un to var sākt izmantot uzreiz.
Noformēt karti var Beach Tennis Club Jūrmalā 17. līnija – P. Stradiņa ielai.

Kluba karte

Pēc  viena klubu biedra rekomendācijas un pēc  un pēc  administrācijas kandidāta izvērtēšanas,  Jūs varat kļūt par Beach Tennis Club  biedru ar papildus priekšrocībām.
Pieteikumam forma atrodama (šeit).

Pievēršam uzmanību - Par kluba biedru var kļūt tikai Beach Tennis Club depozīta kartes īpašnieks.

Tikai kluba biedriem